Спецификације
Означите: Аутомобилска синтетичка кожна тканина, утиснута синтетичка кожна тканина, микрофибер Фасхион ПУ кожа
|
Материјал: |
Од пуха |
Ширина: |
52/54" |
|
Дебљина: |
1.0-2.2мм |
Боја: |
Богат и прилагођен |
|
Узорак: |
Рељефни |
Место порекла :: |
Фујиан, Кина |
|
Израз плаћања :: |
T/T , L/C |
Производни капацитет: |
15000 метара / метра дневно |
|
Стил: |
Класичан |
Вријеме испоруке: |
10-20 дана након уплате |
Опис
Модна ПУ синтетичка кожна тканина микрофибер решетка за аутомобилску унутрашњост
ВинИВ Нев Фасхион Цар Ентериор Фаук кожа је савршено приближно приближно кожни материјал који може максимизирати одличну презентацију фаук коже у аутомобилској апликацији, такође има бројне стилове дизајна и вишенаменске употребе. Различите врсте боја могу вам пружити више шанси за продужење и удовољити вашим захтевима у вишеструким прерађивачима.
Битни детаљи
| Материјал | Од пуха |
| Помоћна техника | Плетени |
| Узорак | Рељефни |
| Ширина | 52/54" |
| Дебљина | 1.0-2.2мм |
| Место порекла | Фујиан, Кина |
| Робна марка | Вини |
| Време испоруке | 10-20 дана након уплате |
| Рок плаћања | T/T , L/C |
| Способност снабдевања | 300000 метара месечно |
| Правило узорка | А3 / А4 Сампли су бесплатни |
| Употреба | Ауто седиште, ауто, обућа, одећа, рукавице, декоративне, торбе, намештај, софа |
| Значајка | Топлотна изолација, веома издржљива, против старења, еластичности, живописне боје |
Опис производа
| Материјал | Од пуха |
| Узорак | Рељефни |
| Ширина | 55/56" |
| Дебљина | 1.0-2.2мм |
| Помоћна техника: | Плетени |
| Назив производа | ПУ микрофибер кожна синтетичка кожа |
| Производни капацитет | 300000 метара месечно |
| Правило узорка | А3 / А4 Сампли су бесплатни |
| Боја | Боја богата и прилагођена боја |
| Израз плаћања: | T/T , L/C |
| Употреба | Ауто седиште, ауто, обућа, одећа, рукавице, декоративне, торбе, намештај, софа |
| Значајка | Топлотна изолација, веома издржљива, против старења, еластичности, живописне боје |
Карактеристике
1. Мирис није мирис, који је још нижи од стандардног нивоа у унутрашњости аутомобила 3.
2. Заштита и стандарди заштите животне средине могу се извршити у складу са вашим захтевима.
3. Софт и отпорни на бора, није лако оставити набори, снажну боју, издржљиви и не бледе.
4. Јака затезна сила и отпорност на суза.
5. Отпорност на ношење и огреботина.





Постављана питања
Popularne oznake: Фасхион ПУ Синтетичка кожна тканина Микрофина решетка за аутомобилску унутрашњост, Кина Фасхион ПУ синтетичка кожна тканина микрофибраре решетка за аутомобилске произвођаче, добављаче, фабрика
