Спецификације
|
Име: |
Алтернативни материјал са врхунском кожом за софу |
Материјал: |
Микрофибер, ПУ, ТПУ |
|
Дебљина: |
0,8 мм-2мм |
Боја: |
Све боје доступне |
|
Предност: |
Разумна цена + добра услуга + сертификат |
МОК: |
300метра / боја / дебљина |
|
Осећај руку: |
Мекан |
Функција: |
Еластични, издржљиви, високи стандардни, чврсти, фини додир |
|
Употреба: |
Намештај, кауч, кућни текстил, ауто седиште, столица |
Опис
Алтернативни материјал са врхунском кожом за софу
Алтернативни материјал са врхунском кожом за софу
Приоритет приоритет одрживост животне средине. ВинИВ Хигх-Енд кожни алтернативни материјал за софе израђен је од еколошких материјала, без штетних материја и безбедан за вас и здравље ваше породице. Залажемо се за одрживи развој и одабиром наше премиум софе коже, такође доприносите заштити животне средине.
Одабиром Винив Хигх-Енд кожни алтернативни материјал за софу, имаћете савршен спој удобности, естетике и трајности у једној софи. Било да је то модерног стила, класичан дизајн или персонализована прилагодба, можемо да задовољимо ваше потребе. Нека ваш животни простор оживи са савршеном фузијом луксуза и удобности!
Технички параметри:
| Имовина | Вредност |
|---|---|
| Синтетичка кожна тканина | ВинИВ хигх-енд кожни алтернативни материјал за софу |
| Отпорност на ватру | Добри |
| Флексибилност | Добри |
| Дебљина | 0,8 мм-2мм |
| Хемијска отпорност | Добри |
| Боја | Све боје доступне |
| Отпорност на температуру | Добри |
| Издржљивост | Високо |
| Ширина | 1.4m |
| Тежина | 500g/m2 |
| Водоотпоран | Да |
Слика производа:






О нама:
Винив Интернатионал Цо., Лтд је професионални добављач коже од микрофибера Еко коже у Кини, испоручујемо купце из целог света дуже од 10 година. Залажемо се за развијање више функционалних производа помоћу врхунских технологија. Од свог оснивања. Са пратећом опремом, примењује одличну технологију за специјализацију за производњу различитих врста коже са високим и средњим и средњим и средњим унутрашњим кожом. Добродошли да нас контактирате!
Постављана питања
П: Како управљате квалитетом производа?
О: Имамо професионални КЦ тим у сваком кораку, који добро контролише вашу квалитету робе током све масовне производње до времена испоруке. Поред тога, имамо веома високо одговорно радно особље. Можемо да радимо инспекцијски сервис за вас.
П: Шта је са временом испоруке?
О: Заправо, 3-5 радних дана за узорке, 15-25 дана за производњу нереда након што потврди уплату. Такође засновано на количини налога.
П: Која је твоја предност?
О: (1) конкурентна цена
(2) фабричка пошиљка
(3) временске доставно време
(4) Споразум о осигуравању и 24х / 7Д након продајних услуга.
П: Који је ваш услови плаћања?
Обично, обично радимо на Т / Т 30% као депозит, плаћање биланса након што је потврђен узорак расуте производње и пре отпреме. Л / Ц је такође прихватљив.
Popularne oznake: Хигх-Енд кожни алтернативни материјал за софе, Кина Хигх-Енд кожни алтернативни материјал за кауч произвођаче, добављаче, фабрика
