Спецификације
|
Име: |
Бела боја ПУ микрофибер за сестринске ципеле |
Материјал: |
Микрофибер, ПУ, ТПУ |
|
Дебљина: |
0,8 мм-2мм |
Боја: |
Све боје доступне |
|
Предност: |
Разумна цена + добра услуга + сертификат |
МОК: |
300метра / боја / дебљина |
|
Осећај руку: |
Мекан |
Функција: |
Еластични, издржљиви, високи стандардни, чврсти, фини додир |
|
Употреба: |
Ципеле, војна обућа, горња обућа, обућа, чизме, патике |
Опис
Бела боја ПУ микрофибер за сестринске ципеле
Бела боја ПУ микрофибер за сестринске ципеле
Покажите свој стил у чистоћи и блистајте са нашим поносно представљеним Винив Вхите Цолор ПУ микрофибер за сестринске ципеле, доносећи вам неуспоредиво модно искуство. Твинив Вхите Цолор ПУ микрофибер за сестринске ципеле не само да се похвали само задивљујући изглед, већ и изузетне перформансе и трајност.
ВинИВ Вхите Цолор ПУ микрофибер за сестринске ципеле је пажљиво дизајниран да обезбеди врхунски квалитет. Његова мека текстура и глатка површина очарава, додајући додир луксуза на ваше производе. Да ли је за стварање елегантне обуће, изврсне торбе, или модерирајуће додатке, Винив Вхите Цолор ПУ микрофибер за сестринске ципеле могу вам донијети јединствени шарм.
Технички параметри:
| Имовина | Вредност |
|---|---|
| Синтетичка кожна тканина | Бела боја ПУ микрофибер за сестринске ципеле |
| Отпорност на ватру | Добри |
| Флексибилност | Добри |
| Дебљина | 0,8 мм-2мм |
| Хемијска отпорност | Добри |
| Боја | Све боје доступне |
| Отпорност на температуру | Добри |
| Издржљивост | Високо |
| Ширина | 1.4m |
| Тежина | 500g/m2 |
| Водоотпоран | Да |
Слика производа:




О нама:
Винив је специјализован за прављење коже микрофибер већ више од десет година, а једна је од водећих компанија у овој области у Кини. Остварили смо производ са савршеном комбинацијом квалитета и гледања, а ми смо високо ефикасни, посебно у испоруци роба. Стога смо изградили дугорочне установе и постигли доследне велике похвале.
Постављана питања
П: Како се бавите проблемом квалитета производа?
О: Прво ћемо потврдити са вама о спецификацији речима, а затим пошаљите узорак у складу са тим, након што сте потврдили узорак, започињемо масовну производњу. Узорак ће се поново послати да потврди када је роба спремна.
П: Да ли подржавате велепродају или са залихама?
О: Неке ставке су доступне са залихама, неки предмети нису, молимо вас да нас контактирате за детаље.
П: Како сте у стању да произведете висококвалитетну кожу по ниској цени?
О: Успоставили смо сопствену фабрику, што значи да можемо строго да контролишемо квалитет наших производа, испоручимо робу на време и понудимо најбољу цену за наше клијенте.
Popularne oznake: Бела боја ПУ микрофибер за сестре, Кина Бели у боји ПУ микрофибер за произвођаче сестринских ципела, добављачи, фабрика
