Спецификације
|
Име: |
Реално црв-спречавање ПУ микрофибера синтетичке кожне коже ципела за ципеле |
Боја: |
Богати, може се прилагодити |
|
Материјали: |
Микрофибер, ПУ, ТПУ |
Дебљина: |
0,6 мм, 0,7 мм, 0,8 мм |
|
Паковање: |
Извозни стандард |
Тржиште: |
Блиски Исток / Африка / Азија / Јужна Америка / Европа / Северна Америка |
|
Примена: |
Користи се у прављењу облоге ципела |
Карактицал: |
Отпоран на огреботине, удобан, мекан, водоотпоран, висока отпорност на температуру |
Опис
Реално црв-спречавање ПУ микрофибера синтетичке кожне коже ципела за ципеле
Реално црв-спречавање ПУ микрофибера синтетичке кожне коже ципела за ципеле
Наша облога за ципеле има одличну својства апсорпције влаге, које могу апсорбирати влагу са унутрашње стране ципеле и спречити раст плијесни. То углавном регулише влажност унутар ципела и одржава обуће суве, чисте и хигијене.
Без опојног окружења, тешко је да опстане гриње и мољаце, пружајући тако боље и здравије окружење у ципели и угоднији за хабање.
Параметри производа
| Pобјашњење родукта | Вредност |
| Назив | Реално црв-спречавање ПУ микрофибера синтетичке кожне коже ципела за ципеле |
| Тканина / текстура | Микрофибер, ПУ, ТПУ |
| Мекоћа / флексибилност | Добри |
| Дебљина | 0,6 мм-0,8 мм |
| Боја | Богат да бирају |
| Издржљивост | Дугачак |
| Ширина | 1.4m |
| Тежина | 500g/m2 |
| Коришћење распона | Облога ципела |
Слике Реал производа



Функције производа
1. Добра температурна отпорност и механичка својства
2 Добар осећај коже
3. Висока отпорност на абразију, снага сузе, висока чврстоћа затезања.
4. Неће бити загађења од производње који се користи, а перформансе животне средине је супериорно.
Много детаља

Наша компанија основана је у 2017. години, наша компанија је извозила производе на више од 40 земаља, па смо сигурни да можемо пружити задовољавајуће производе и услуге нашим клијентима.
Винив ужива добру репутацију у кожној индустрији микрофибер и посвећује се побољшању технологије, као и новом дизајну стила како би се задовољиле разне потребе клијената.



Постављана питања
П: Како добити узорак?
О: Молимо вас да се обратите нашој прилагођеној служби да бисте саветовали свој детаљни захтев, припремићемо бесплатан узорак за вас. За прву сарадњу, накнада за поштарину би била по рачуну купца. Након што поставите наређења, по нашем налогу ћемо послати бесплатне узорке.
П: Како управљате квалитетом производа?
О: Имамо професионални КЦ тим у сваком кораку, који добро контролише вашу квалитету робе током све масовне производње до времена испоруке. Поред тога, имамо веома високо одговорно радно особље. Можемо да радимо инспекцијски сервис за вас.
Popularne oznake: Прави црв-спречавање ПУ микрофибера Синтетичка кожна кожна облога ципела, Кина Реално црв-спречавање ПУ микрофибера Синтетичка кожна кожна облоге коже, добављачи, фабрика
