Спецификације
Означите: Карактеристике у кожном пресвлаке од коже, 1,2 мм Карактеристични материјали за пресвлаке од коже, пресвлаке синтетичке кожне тканине
|
Име: |
Доступна синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више наступа |
Боја: |
Богати, може се прилагодити |
|
Материјали: |
Микрофибер, ПУ, ТПУ |
Дебљина: |
1,2 мм |
|
Паковање: |
Извозни стандард |
Тржиште: |
Блиски Исток / Африка / Азија / Јужна Америка / Европа / Северна Америка |
|
Примена: |
Ауто седиште, торбе, ципеле, софе |
Карактицал: |
Отпоран на огреботине, удобан, мекан, водоотпоран, висока отпорност на температуру |
|
Стил: |
Модно и цоол |
Опис
Синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више наступа
Доступна синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више наступа
Кожа наших аутомобила може донети осећај за јахање, тоне и умотавање. Приликом прављења у ауто седишту, сигурно је да људи пруже висок искуство јахања.
Да будем искрен, куповина наше кожне коже такође ће донијети и друге перформансе: дуги радни век, отпорност на трење, отпорност на високу температуру, не лако избледе, није лако старење и пуцање, нетоксично, у складу са захтевима заштите животне средине; Друго, због добре пропустљивости ваздуха, меких и удобних додира, са одређеним степеном флексибилности, одређена проширивост и напетост, седиште није лако деформисати; Треће, то је замена за природну кожу, због недостатка мириса.
Параметри производа
| Pобјашњење родукта | Вредност |
| Назив | Доступна синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више наступа |
| Тканина / текстура | Микрофибер, ПУ, ТПУ |
| Мекоћа / флексибилност | Добри |
| Дебљина | 1,2 мм |
| Боја | Богат |
| Издржљивост | Дугачак |
| Ширина | 1.4m |
| Тежина | 500g/m2 |
| Коришћење распона | Ауто седиште, торбе, ципеле, софе |
Слике Реал производа



Функције производа
1. Добра температурна отпорност и механичка својства
2 Добар осећај коже
3. Висока отпорност на абразију, снага сузе, висока чврстоћа затезања.
4. Неће бити загађења од производње који се користи, а перформансе животне средине је супериорно.
Много детаља

Наша компанија основана је у 2017. години, наша компанија је извозила производе на више од 40 земаља, па смо сигурни да можемо пружити задовољавајуће производе и услуге нашим клијентима.
Винив ужива добру репутацију у кожној индустрији микрофибер и посвећује се побољшању технологије, као и новом дизајну стила како би се задовољиле разне потребе клијената.



Постављана питања
П: Како добити узорак?
О: Молимо вас да се обратите нашој прилагођеној служби да бисте саветовали свој детаљни захтев, припремићемо бесплатан узорак за вас. За прву сарадњу, накнада за поштарину би била по рачуну купца. Након што поставите наређења, по нашем налогу ћемо послати бесплатне узорке.
П: Како управљате квалитетом производа?
О: Имамо професионални КЦ тим у сваком кораку, који добро контролише вашу квалитету робе током све масовне производње до времена испоруке. Поред тога, имамо веома високо одговорно радно особље. Можемо да радимо инспекцијски сервис за вас.
Popularne oznake: Синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више наступа, Кина синтетичка кожна тканина од коже коже пресвлаке са више перформанси произвођачима, добављачи, фабрика
